BurçlarGenelİlginç Bilgilerİlişkiler

En Güçlü Burç Hangisi?

En güçlü burç hangisi? Hangi burç en güçlü burç, Akrep burcu.

Akrep Burcu En Güçlü Burç

En Güçlü Burç

Peki neden akrep burcu en güçlü burçlar sıralamasında? Hemen söyleyeyim akrep burcu sabırlıdır yani akrep burcuna sahip olan bireyler sabırlıdırlar, ikinci olarak duyguları çok karışık ve yoğun yaşarlar bu onları hayattaki zorluklara karşı daha bağışıklı yapar. Bazı durumlarda olaylara en kısa yoldan çözüm bulan bir burçtur. Bir bakarsınız günlerdir sizi sıkıntıya sokan bir soruna probleme çok kısa bir zaman dilimi içerisinde çözüm bulabilirler.

Akrep burcuna sahip olan kişilerin yanında olmak zordur çünkü eleştirilerini hemen söylerler içlerinde saklamazlar.

İşte bu sebeplerden dolayı akrep burcu en güçlü olan burçtur.

En Güçlü Burç

En Güçsüz Burç Hangisi?

Peki en güçsüz burç hangisi? Tabi ki de balık, ancak öncelikle şunu da belirtelim bütün burçların kendi zaafları vardır, fakat balık onu umursama sanız da umursa sanız da yine de size kırılabilir. Hislerine ve sezgilerine çok önem verir. Duygusal olduğu için çok çabuk kırılabilir, hem yengeç gibi duygu sömürüsü ile istediğinizi yaptırabilirsiniz.

Yani bu durumda en güçsüz burç balıktır.

ANA SAYFAYA DÖN

YOUTUBE KANALIMIZ

Originally posted on 09/09/2020 @ 19:51

5 thoughts on “En Güçlü Burç Hangisi?

 • Geri bildirim: NEVRUZ 2019 21 MART PERŞEMBE GÜNÜ - lafimsize.com

 • Zeynep

  Saçmalıyorsun. Tanıdığım bütün balıklar senin rüyanda bile göremeyeceğin kadar güçlüdürler. İnsanlara karşı iyiliksever, merhametli ve sevecendirler ve bu özellikleri psikopat kişiler güçsüzlük zannederler ama dünya iyilikle döner. Fakirlere yardım, sosyal adaletsizliklere çözüm ile döner balıklar da yeryüzündeki meleklerdir. Bu satırları yazdığına göre bir balık kadınından tekme yiyen bir akrep erkeği olmalısın çok da var böylesi,

  Yanıtla
  • Balık zaaflarini belli eder herkesi kendisi gibi bilir. Bu acidan melek gibidirler. Guc kimin umrunda iyilik yeterli zaten. Keske balik burclu bir sevgilim olsa. Ben ikizlerim 😂.

   Yanıtla
 • muharrir

  dengesizliğin gücü terazi 🤣

  Yanıtla
 • Aylin karasiz

  Ben de akrep burcuyum ve dediklerinize aynen katılıyorum.Zor bir kişiliğim var ama olaylara karşı objektif olabildiğim için dürüst ve sağlam dostluklarım var.

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.