Aşkta en uyumlu burçlar – Aşk Burç Uyumu İsimli

Aşkta en uyumlu burçlar – Aşk Burç Uyumu İsimli yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda en uyumlu burç çifti, evlilikte burç uyumu, kanka burç uyumu ve burçların en iyi aşk uyumu konularına değineceğiz. Tabi öncelikle sizlere burç uyumu testi oyunumuzu takdim edelim:

Burç Uyumu Testi Oyunu

Oyunu telefonunuzda oynamak için Google Play linki = https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lafimsize.burcuyumuaskfali

Yukarıdaki burç testi oyunumuz sizin burçlarınıza göre nasıl çiftler olacağınızı tahmin etmeye çalışır. Emeğe sağlık deyip play storeda puanlarsanız çok teşekkür ederiz. Peki gelelim yukarıdaki konulara.

En uyumlu burç çifti hangisi?

Bunun için tek cevap vermek pek mantıklı olmasa da bizim favorimiz boğa ve yengeç. Her iki burç da güven ve huzura önem veren burçlardır. Yengeç dışadönük bir burç değildir. Buna da en çok sevinen burç boğa olduğundan bu iki burç gerçekten uyumludur diyebiliriz. Aşk uyumu %86, arkadaşlık uyumu %82 civarındadır. Tabi bu iki burç dışında da birbirine uyumlu burçlar bulunmaktadır. Mesela yengeç ve balık burcu. Bir birlerine aşkta daha uyumludur diyebiliriz. Çünkü bu burçlar bir birlerini en iyi anlayan derin düşünebilen burçlardır. Yengeç ile balık burcunun arkadaşlık puanı ise %79.

Bunlar dışında en çok uyum sağlayan burçlar, ikizler-kova, ikizler-terazi, ikizler-aslan, yay- kova olabilir. Bunlarda aşk ve arkadaşlıkta bir birine fazlasıyla uyumludur. Peki hangisi arkadaşlıkta yani kanka burç uyumu için, hangisi evlilikte burç uyumu için ona cevap vermeye çalışalım.

Kanka burç uyumu

Kanka burç uyumu ya da arkadaş burç uyumu için en favori çiftimiz yay-saka(kova) burçları. Bu çiftimiz geleceğe yönelik kararlar alırlar, objektiftirler ve özgürlüklerine düşkündürler. Bu çiftimizin kanka burç uyumu skoru %93. İkizler kova burçları da arkadaş burç uyumu konusunda çok uyumludur. Hem ikizler hem de kova öğrenmeye meraklı burçlardır.

Bunlar dışında en çok uyum sağlayan burçlar boğa-balık, ikizler-terazi, ikizler-aslan, yay-kova olabilir.

Evlilikte burç uyumu – burç aşk uyumu

Gelelim evlilikte burç uyumu ya da burç aşk uyumu durumlarına. Favori burç çiftimiz boğa-yengeç yukarıda zaten açıklamıştık. Bunlar dışında terazi-kova, ikizler-aslan örneklerini verebiliriz. Aslında bir çok burç örnek olarak verilebilir. Fakat bunları zaten yukarıdaki uygulamamızda yazdık. Bu sebepten uygulamamızdan kendi burç çiftinizi test edebilirsiniz.

Sonuç…

Lütfen uygulamamızı oynadıktan sonra Google Playde bize puan vererek destek olun. Yorumlarınız da geri dönüş ve eleştiri bakımından bizim için değerli. Her insan hata yapar, eleştirilerinizde hatalarımızı da söyleyebilirsiniz. Teşekkürler.

Originally posted on 26/09/2020 @ 19:09

One thought on “Aşkta en uyumlu burçlar – Aşk Burç Uyumu İsimli

  • Avatar
    04/12/2020 tarihinde, saat 19:22
    Permalink

    Cok guzel bir site!Tesekkurler ADMIN!Cok eglenceli superrr

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.