Genelİlginç BilgilerTeknoloji

Reddit R Place nedir? R Place nasıl çizim yapılır?

Merhaba, bu yazımızda Reddit platformundaki R place nedir? R place nasıl çizim yapılır? Konusuna değineceğiz. Reddit r place hesabı olan kişiler için yapılan eğlenceli bir aktivitedir. Hesabı olan kişiler karşılarına gelen renk paletlerinden herhangi birini seçerek kendi pixellerini çizebilir. Fakat canlı olan bu resim üzerinde başka kişilerde kendi çizimlerini ekleyebildikleri için, genel olarak grup halinde hareket ediliyor. Buradaki esas önemli nokta ise yapılan bu çizimlerin tüm dünya tarafından görülüyor olması. Yani grup olarak çizilen resimler tüm dünya tarafından görülebiliyor. Tüm dünya ile etkileşim kurulabilen bu aktivite gerçekten de eğlenceli bir sosyal aktivite olarak karşımıza çıkıyor.

R Place nasıl çizim yapılır?

Öncelikle bire Reddit hesabı açmalısınız.  r/place ‘e girdikten sonra, karşınıza çıkan ekranda yer alan resme tıkayarak yakınlaştırabilirsiniz. Karelerin üzerine tıkladıktan sonra istediğiniz rengi ekleyebilirsiniz. Karşınıza gelen 16 renk paletinden istediğinizi seçerek büyük bir çizim oluşturabilirsiniz.

Malesef bu etkinlik 4 nisan 19:00 ‘a kadar sürdü.

Originally posted on 05/04/2022 @ 01:45

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.