Testler

IQ Testi Zeka Testi – 2024 ÜCRETSİZ IQ Testi

2024 iq testi ya da 2024 ıq testi yeni iq testi ile iq ölç.

Hemen aşağı indir ve 2024 ıq puanı n kaç öğren…

Hepinize merhaba 2024 yılı na girdik ve sizler için bir test hazırladık. Sizlerde zeka seviyenizi merak etmiyor musunuz? Öyleyse haydi gelin iq seviyeniz kaç iq testi zeka testi yaparak bulun. Yetişkinler için iq testi ve çocuklar için iq testi ayrı hesaplanır o yüzden çocuklar için iq testimiz yada yaş belirterek mesela 12 yaş iq testi gibi testlerimiz yakında hazırlanacaktır.2024 ücretsiz ıq testi mize başlamak için aşağıdaki start quiz butonuna tıklayabilirsiniz. Her bir cevaptan sonra next butonuna tıklayın ve bir sonraki soruya geçin. Kolay gelsin! Mutlu ve sağlıklı yeni yıllar dileriz:)…

IQ Testi 2021 Ücretsiz – 10 Soruluk IQ Testi

Bu zeka testi ya da iq testi tamamen ücretsiz olmakla beraber herhangi bir süre yoktur. Siz isterseniz kendinize süre belirleyebilirsiniz. Bu 10 soruluk zeka testi dir. Sorular hem sağ beyne hem de sol beyne hitaben yazılmıştır. Start Quiz deyip başlayabilirsiniz.

Test sonuçları moralinizi mi bozdu o halde moralinizi yerine getirecek resimdeki hangi ünlü testini çözmek için tıklayın.

Gerçek iq testi – Akıl testi

Gerçek iq testi yukarıdadır siz de kendi akıl testi öğrenmek için yukarıdaki testi çözebilirsiniz. Kendinizi geliştirmenizi ve bol bol kitap okuma tavsiyesinde bulunuyoruz. Akıl testi ile kendi zeka seviyesi ölçün.

Duygusal Zeka Testi 2024

Duygusal iq ya da zeka testimiz 2024 yılına aittir. Bu zeka testimiz için aşağıdan yorum yaparak bize geri dönüş sağlayabilirsiniz. 2024 Duygusal olan zeka testi sizler için oluşturabiliriz.

aykü testi çöz – ayku testi çöz, aykü testi 2024

aykü testi çöz – ayku testi çöz mek için doğru sitedesiniz. Hemen başlayın. Aykü testi iq testi diye yazılır aykü diye yazılmaz:). iq ingilizce intelligence quotient zeka seviyesi olarak kullanılıyor.

ıq testi 2024 – zeki olmak, aykü testi 2024

ıq testi 2024 – zeki olmak, iq testi sizin gerçek zekanızın bir kanıtı değildir. Siz iq testine girerek diğer insanlara kıyasla matematiksel işlemleri yada duyu organlarını nasıl daha iyi kullandığınızı ölçmüş olursunuz.

q testi – iq testi 2*2*

q testi sizin çok zeki ya da deha olduğunuzu göstermez sadece sizin ortalamaya kıyasla yerinizi gösterir. iq testi 2*2* için doğru yerdesiniz. Yetiskin zeka testi veya cocuk zeka testi icin yorumlariniz bekliyoruz.

intelligence quotient (zeka seviyesi, sinir ağı seviyesi)

intelligence quotient – intelligence nin anlamı zeka yada sinir ağı ve ya istihbarat olarak kullanılıyor. quotient ise bölüm seviye olarak kullanılıyor. Her iki ingilizce kelimenin birleşimi zeka seviyesi yani intelligence quotinet kısaca iq olarak kullanılmaktadır.

Originally posted on 26/09/2020 @ 19:14

11 thoughts on “IQ Testi Zeka Testi – 2024 ÜCRETSİZ IQ Testi

 • Oğuzhan

  helal olsun lan bana 90 çıktı:)))

  Yanıtla
 • zeki

  aykü testi diye yazilmaz iq testi diye yazilir lan:)

  Yanıtla
  • 89 zeten geri zekali anlamina geliyor fazla he6canlanma yani

   Yanıtla
 • Mehmet

  iq testi 2020 yili icin biraz fazla ileri😅 105 cikti var mi gecen😅😅😅

  Yanıtla
 • İiyim hacı

  You got 9 out of 10

  IQ Seviyen 120-130!
  Gayet iyisin zeka seviyen üstün zekalılar sınıfında. Zeka seviyeni arttırman için sana bol bol kitap okumanı öneririz. Bilmediğin kelimelerin altınız çizip araştır.

  Yanıtla
 • Selen

  iq testi olması dışında ücretsiz bir iq testi olması yani ücretsiz iq testi olası süper

  Yanıtla
 • Zeki testi

  Olm harika bir ucretsiz iq testi 2020 yili guncel yani helal. Bu arada 126 ciktim👍👌

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.