Yalan testi – Ne kadar yalancısın?

Yalan testi, günümüzde her insan ömründe bir kez olsun zor durumda kalmıştır. Bu zor durumlardan kurtulmak için küçücük de olsa yalan söylemiş olabilir. İnsanların söylediği yalanlar beyaz yalanlar olsa dahi bazı insanlar bu yalanları bile söylemekte güçlük yaşarlar.Fakat yalan söyleme ustaları bu konuda sıkıntı yaşamazlar. Üstelik bunlar, insanlar arası ilişkileri güçlü olan bireylerdir. Eğer siz de onlardansanız bizi inandırmalısınız:). Şaka şaka testi çözün bakalım ne kadar dürüstsünüz ya da yalancısınız.

Yalan Testi – Doğruluk Testi

Testimizde iki seçenek bulunmaktadır. Start quiz butonuna tıklayıp testimize başlayabilirsiniz. Her cevaptan sonra next butonu ile bir sonraki soruya geçebilirsiniz. Soruları dürüstçe cevaplayın:).

Dürüstlük testi – Doğruluk testi

Dürüstlük testi, testimiz yukarıdadır ve sonuçları bizlerle yorumlarda paylaşırsanız çok seviniriz. Bu testi arkadaşlarınızla da paylaşarak onların ne kadar yalancı ya da ne kadar doğru olduğunu ölçmelerini sağlayabilirsiniz. Sitemizde laf olsun diye eğlencesine başka testlerimizi çözebilirsiniz. Ne de olsa laf lafı açar:). Lafimsize yalnız kendinizi kaptırmayın.

Yalan makinesi testi – Yalan makinası testi

Yalan makinesi testi, yalan makinası testi için yukarıdaki testi çözün ve sonuçları bizimle paylaşın. Yepyeni yalan makinesi testleri için görüşlerinizi bizle paylaşmayı unutmayın!

0 0 vote
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x