Oyunlar

Wordle Türkçe kelime oyunu, android oyna

İyi günler, wordle türkçe kelime oyunu yazımıza hoş geldiniz. Son zamanlarda popüler olan wordle oyunun yepyeni sürümüyle karşınızdayız. Oyunu Google Play store üzerinden indirebilirsiniz. Fakat önce sizlere oyunun farklı taraflarından bahsetmek istiyorum. Çünkü bu farklı özellikler sayesinde daha fazla keyifli vakit geçireceksiniz. Bildiğiniz gibi wordle oyunu, wordle kelime oyunu günlük süre ile tek bir kelime oynama şansı tanıyor. Kelimeyi bulmak için başka kelimeler yazıyorsunuz ve doğru kelime bulunduğunda tüm harfler yeşil yanıyor. Fakat bizim uygulamamız seviye seviye kelimeler şeklinde giderek zorlaşıyor. Üstelik seviyeyi geçebilmeniz için harf alma jokeriniz veya ipucu jokeri ile kelimenin ne olabileceği hakkında fikir alma şansınız bulunuyor. Bu sayede bir kelimede takılıp kalmıyorsunuz. Üstelik seviyeleri geçtikçe rütbe atlayabiliyorsunuz.

Peki uygulamayı nasıl indireceksiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lafimsize.wordleturkcekelime linki ile uygulamayı android telefonunuza yükleyebilirsiniz. Wordle türkçe kelime oyunu sınırsız tamamen ücretsizdir.

Uygulamanın pc versiyonu maalesef henüz çıkmamıştır. Eğer bilgisayardan oynamak istiyorsanız ekstradan bluestack gibi bir uygulama aracılığı ile uygulamayı bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz. Eğer başka oyunlar oynamak istiyorsanız lafimsize oyunlar oyna bölümünden istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Üstelik hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan uygulamaların birçoğunu oynayabilirsiniz. Eğer sevdiğiniz oyunların güncellenmesini istiyorsanız bizlere yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Eğer wordle oyunumuzun güncellenmesini, içerisindeki değişmesi düzeltilmesi gereken özellikleri bizlere iletmek isterseniz de yorum yaparak bunu belirtebilirsiniz. Wordle oyununun bilgisayar sürümünün gelmesi için de yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Originally posted on 06/02/2022 @ 22:25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.