EkonomiGenelOyunlar

Android Oyun Yap | PARA KAZAN #1

android oyun yap para kazan
android oyun yap para kazan

Android oyun yap – race io bir android oyunu.

Örnek olarak RACE IO oyunu =Oyuna buradan ulaşabilirsiniz :

<RACE IO MOD APK DOWNLOAD>

Merhabalar bu günkü konumuz gelişen bu süreçte gelişen ekonomi ve buna bağlı olarak teknolojinin özelliklerini kullanarak oturduğumuz yerden para kazanacağız. Peki nasıl?

Bunun için birçok yöntem var tabi ancak biz size kısa süre içerisinde popüler olan ve günümüz insanlarının yarısında bulunan akıllı telefonlarla yola çıkacağız. Tabi öncelikle paranın kısaca tanımını yapabiliriz. Bunun için sitemize yeni bir makale ekleyeceğiz. Nede olsa para çok mühim:).

Para dediğimiz şey başkalarının size herhangi bir emek karşılığında yapmış olduğu ve sizin işinize yarayacak herhangi bir şeyin karşılanması için uluslararası kullanılabilen senettir. Kısaca elinizde 5 lira var ise bulunduğunuz dünya size 5 tl borçludur.

Gelelim android oyunla nasıl para kazanacağımıza…

Android oyunlardan veya uygulamalardan oyun yapabilmek için ilk başta kendimiz bir android uygulama yada oyun geliştirebiliyor olmamız lazım. Peki Android oyun nasıl geliştirilir. Bu sayfadan android oyun nasıl geliştirilir ona ulaşabilirsiniz…

Android oyun yada uygulama geliştirdikten sonra geriye kalan adsenseden hesap açmak ve bununla beraber adsense hesabımızı uygulamamız ile ilişkilendirmek.

Originally posted on 09/09/2020 @ 20:21

One thought on “Android Oyun Yap | PARA KAZAN #1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.