IQ Testi Zeka Testi – 2020 ÜCRETSİZ IQ Testi

Hepinize merhaba 2020 yılı na girdik ve sizler için bir test hazırladık. Sizlerde zeka seviyenizi merak etmiyor musunuz? Öyleyse haydi gelin iq seviyeniz kaç iq testi zeka testi yaparak bulun. Yetişkinler için iq testi ve çocuklar için iq testi ayrı hesaplanır o yüzden çocuklar için iq testimiz yada yaş belirterek mesela 12 yaş iq testi gibi testlerimiz yakında hazırlanacaktır.2020 ücretsiz iq testi mize başlamak için aşağıdaki start quiz butonuna tıklayabilirsiniz. Her bir cevaptan sonra next butonuna tıklayın ve bir sonraki soruya geçin. Kolay gelsin! Mutlu ve sağlıklı yeni yıllar dileriz:)…

IQ Testi 2020 Ücretsiz – 10 Soruluk IQ Testi

Bu zeka testi ya da iq testi tamamen ücretsiz olmakla beraber herhangi bir süre yoktur. Siz isterseniz kendinize süre belirleyebilirsiniz. Bu 10 soruluk zeka testi dir. Sorular hem sağ beyne hem de sol beyne hitaben yazılmıştır. Start Quiz deyip başlayabilirsiniz.

Test sonuçları moralinizi mi bozdu o halde moralinizi yerine getirecek resimdeki hangi ünlü testini çözmek için tıklayın.

Gerçek iq testi – Akıl testi

Gerçek iq testi yukarıdadır siz de kendi akıl testi öğrenmek için yukarıdaki testi çözebilirsiniz. Kendinizi geliştirmenizi ve bol bol kitap okuma tavsiyesinde bulunuyoruz. Akıl testi ile kendi zeka seviyesi ölçün.

Duygusal Zeka Testi 2020

Duygusal zeka testi 2020 – duygusal zeka testimiz için aşağıdan yorum yaparak bize geri dönüş sağlayabilirsiniz. Duygusal zeka testi sizler için oluşturabiliriz.

aykü testi çöz – ayku testi çöz

aykü testi çöz – ayku testi çöz mek için doğru sitedesiniz. Hemen başlayın. Aykü testi iq testi diye yazılır aykü diye yazılmaz:). iq ingilizce intelligence quotient zeka seviyesi olarak kullanılıyor.

ıq testi 2019 – zeki olmak

ıq testi 2019 – zeki olmak, iq testi sizin gerçek zekanızın bir kanıtı değildir. Siz iq testine girerek diğer insanlara kıyasla matematiksel işlemleri yada duyu organlarını nasıl daha iyi kullandığınızı ölçmüş olursunuz.

q testi – iq testi 2*2*

q testi sizin çok zeki ya da deha olduğunuzu göstermez sadece sizin ortalamaya kıyasla yerinizi gösterir. iq testi 2*2* için doğru yerdesiniz. Yetiskin zeka testi veya cocuk zeka testi icin yorumlariniz bekliyoruz.

intelligence quotient (zeka seviyesi, sinir ağı seviyesi)

intelligence quotient – intelligence nin anlamı zeka yada sinir ağı ve ya istihbarat olarak kullanılıyor. quotient ise bölüm seviye olarak kullanılıyor. Her iki ingilizce kelimenin birleşimi zeka seviyesi yani intelligence quotinet kısaca iq olarak kullanılmaktadır.

Originally posted on 06/06/2020 @ 22:07

3.7 3 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
west
west
10 ay önce

salaaan teki çıktık ya la

burcu
9 ay önce

IQ 110 çıkınca şoka girmem peki skskskskssksk

İiyim hacı
İiyim hacı
9 ay önce

You got 9 out of 10

IQ Seviyen 120-130!
Gayet iyisin zeka seviyen üstün zekalılar sınıfında. Zeka seviyeni arttırman için sana bol bol kitap okumanı öneririz. Bilmediğin kelimelerin altınız çizip araştır.

Oğuzhan
Oğuzhan
10 ay önce

helal olsun lan bana 90 çıktı:)))

zeki
zeki
10 ay önce

aykü testi diye yazilmaz iq testi diye yazilir lan:)

Mehmet
Mehmet
9 ay önce

iq testi 2020 yili icin biraz fazla ileri😅 105 cikti var mi gecen😅😅😅

Haberci
8 ay önce
Reply to  Mehmet

105 çıktım

Selen
Selen
8 ay önce

iq testi olması dışında ücretsiz bir iq testi olması yani ücretsiz iq testi olası süper

Zeki testi
Zeki testi
5 ay önce

Olm harika bir ucretsiz iq testi 2020 yili guncel yani helal. Bu arada 126 ciktim👍👌

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x