Burçlarİlginç Bilgiler

Yengeç Burcu En Tehlikeli Burç, NEDEN?

yengeç burcu

Yengeç Burcu neden en tehlikeli burç? Neden yengeç burç en tehlikeli burç? En zararlı burç yengeç burç mu? En zararsız burç hangisi?

FBI ‘ in yapmış olduğu araştırmayı duymuşsunuzdur. Duymamışsanız söyleyeyim, astroloji alanına katkı sağlamak amacıyla yapılan araştırma şu şekilde;

Önce suçlu olan elemanların doğum tarihlerini öğrenip onların burçlarını bulmak. Bu suçlularda psikopat suçlular tabi. Elde ettikleri sonuçlar vesilesiyle hangi burçların daha tehlikeli olduğunu tespit etmek.

Peki en tehlikeli burç hangisi başlıktan anladığınız gibi yengeç burç şaşırdı iseniz bir bomba daha geliyor, en zararsız burç bunca yıldır sinsi dönek dediğiniz ikizler burcu.

yengeç burcu

Peki Neden Tehlikeli Burç Yengeç Burcu ?

Hemen cevap verelim kıskançlar. Evet yengeç burcu içine kapanık duygusal olabilir ancak karşısındakini o kadar çok kıskanıyorlar ki onları öldürecek kadar fazla olabiliyor bu kıskançlık.

En Zararsız Burç İkizler Mi ?

Evet ikizler, şaşırmışsınızdır. Onu da kısaca açıklayalım. İlk olarak ikizleri biz kararsızlığıyla tanırız. İkizler kararsızlıklarıyla sadece kendilerini üzer ve kendilerine zarar verirler. Bu sebepten ikizler burcuna sahip olan bireyler bulundukları ortamda birilerini üzmüş olsalar bile empati kurma yetenekleri yüzünden en çok kendileri üzülürler.

Bu yazımızda en zararlı ve en zararsız burçlar hakkında bilgiler verdik daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi yorumlarda bizlere aktarmayı unutmayınız. Kısaca en tehlikeli riskli burç yengeç en zararsız burç ise ikizlerdir.

ANA SAYFACIK

YOUTUBE KANALIMIZ

Originally posted on 09/09/2020 @ 19:46

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.