İlişkiler

Benden Hoşlanıyor Mu?

Benden hoşlanıyor mu? Nasıl anlarım.
Birinin sizden hoşlandığından şüphe mi ediyorsunuz? Biri sürekli bulunduğunuz ortamda size mi bakıyor? Dikkatinizi çeken kişi size biraz tuhaf hareketler mi sergiliyor? Benden hoşlanıyor mu, beni seviyor mu?
Gelin hep birlikte, kız yada erkek olması fark etmez birisinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını en kısa yoldan nasıl fark edeceğimizi konuşalım.

1 – Giderek Yakınlaşıyor:

Sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişinin sizden hoşlandığına en büyük delil size yakınlaşması, çevrenize yakın olmaya çalışması, sizin ve yakın arkadaşlarınızın daha önce yakınında olmasa bile yanına yaklaşmasıdır.

2 – Kendini Size İfade Etmeye Çalışıyor:

Biri sizden hoşlanıyor ise bu kişi size yaklaştıktan sonra 2. aşama olan kendini ifade etme aşamasına geçer. Genellikle kendini ifade etmekte başarılı olamaz hatta tuhaf hareketlerinden dolayı ondan biraz çekine bilirsiniz. Kendini ifade edememesinde ki en büyük neden sizin onu heyecanlandırıyor olmanızdır. Bir insan kendini aşırı kaygılı, stresli ve heyecanlı olduğu zaman ifade etmekte güçlük çeker. Eğer o kişi sizin dışınızda başka çevrelerde de bu şekilde sürekli kendini ifade edemi yor ise bu kişinin psikolojik sorunu olabilir ancak sadece sizin bulunduğunuz ortamda bu tuhaf hareketlerine şahit oluyorsanız büyük bir ihtimal sizden hoşlanıyor dur.

Heyecan ve Kaygı Belirtileri:

  • Yüzün kızarması
  • Ellerde titreme
  • Avuç içlerinde terleme
  • Gözlerini kaçındırma
  • Ortamdan uzaklaşma isteği (Kalma isteği de aşk:))
  • Dil sürçmesi

O benden hoşlanıyor mu?

3 – Sizden Yapabileceğiniz Bir İyilik İstemesi:

Sizden bunu ister çünkü sizin de ondan hoşlanmanız ister. Birine bir iyilik yapmak yerine birinden yapabileceği bir iyilik istemek ve onu yaptırmak. Sizi ona karşı daha samimi ve iyi niyetli yapar.
Genellikle sizden istediği ilk iyilik bir açıklamadır ve bu açıklama genellikle sizin ile ilgili merak ettiği bir sorudur. Kadınlar kendisinden bahsetmekten çok hoşlanırlar fakat dinleyen birisine. Erkekler ise kendilerini şişirmekten çok hoşlanırlar yani hava atmaya çalışırlar, fakat bütün erkekler öyle değildir bazı erkekler kendileri hakkında pek bilgi vermezler çünkü kendilerine olan öz güvenleri ve sevgileri zayıftır. Fakat gizemli olmayı tercih ederlerse buda kendini havalı gösterdiğini düşündüğü için yapmış olduğu bir davranıştır.

4 – Ve Artık Sizinle Aynı ve Yalnız Ortamlara Davet Çabası:

Bu çaba sizi bir yemeğe bir yürüyüşe veya sinema gibi herhangi bir 2 kişilik bir yere davet gibi bir çabadır. Bunu yapması için sizinle geçirmiş olduğu belirli bir zaman diliminin olması ve bazı olayların gelişmesi gerekir. Eğer siz onun yakınlaşmasından rahatsızlık duymuyorsanız ve onun yaptıkları sizin de hoşunuza gitmeye başlıyor ise, onu umursuyorsanız 4. aşamadasınız demektir. Eğer sizde ondan hoşlanıyorsanız yaptığı teklifi kendinize güvenerek kabul edin derim ne de olsa fırsat ayağınıza geldi ve üstelik teklifi o yaptığı için oluşabilecek aksilikler onun suçu:). Her neyse, hoşlandığınız kişi sizi yemeğe davet ediyorsa yemekte hayvanlaşma malısınız:). Ki genelde yemek değilde bu bir kahve davetidir. Orada 1 fincan kahvenin 40 yıllık hatırı vardır sözü öne çıkar. Laf lafı açar ve 5 aşama için temel kurulur.

5 – Dokunma:

Artık sizden hoşlandığına kesin karar vermeniz için son nokta size dokunma isteğine bağlı olarak size dokunmasıdır. Bu dokunma düşüncelerimiz isteklerimiz bir ve birbirimize ihtiyacımız var bak ben sana yardım edebilirim hareketidir :). Gözünüz aydın artık hayatınız birleşmek üzere:).

Bu yazımızda o benden hoşlanıyor mu , konusu üzerinde durduk. Yepyeni o benden hoşlanıyor mu konuları için yorum yapmayı ve o benden hoşlanıyor mu yazısında eksik ve ya fazla olması gerekenleri yorumlarda belirtmeyi ihmal etmeyin.

Yepyeni Videolar İçin Youtube Kanalımızı Ziyaret Edebilirsiniz:

ANA SAYFA:)

Originally posted on 13/08/2020 @ 08:49

One thought on “Benden Hoşlanıyor Mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.