Genel

Turkcell Bedava İnternet 2020 Hediye 1gb 2gb

Turkcell bedava internet, Turkcell telefonda bedava internet, Turkcell 1 gb internet, Turkcell 2 gb internet , Turkcell 3 gb internet .

Turkcell hediye internet çekilişi

An itibariyle çekiliş düzenlemekteyiz. Yorumlara katılıyorum yazmanız yeterli. Yorum yaparken girdiğiniz e-posta adresi üzerinden kazanan ile iletişime geçeceğiz. Kazanan kişiye 10 tl gönderiyoruz. Yapmanız gereken https://www.instagram.com/lafimsize/ bu linkten instagram hesabımızı takip etmek ve aşağıdan yorum olarak katılıyorum yazmak. Çekiliş 100 tane katılım olduğu zaman gerçekleşecektir.

Turkcell bedava internet

Turkcell salla kazan, genç Turkcelliler için çatlat internet kampanyası, goller cepte uygulamasıyla seçtiğiniz haftalık maç için atılan gol kadar 100 mb internet kampanyası, bip üzerinde haftada 1 kim 1 gb ister kampanyası olmak üzere hediye internet veriyor.

Turkcell bedava internet

Bunlar dışında Turkcell #senyapdiye adlı kanalda bip üzerinden sizlere görevler veriyor. Bu görevleri tamamlarsanız size hediye internet veya başka hediyeler veriyor. Bip üzerinden sürpriz nokta ile bazı gezilecek yerlerde de internet kazanmak dk veya sms kazanmak mümkün.

Bip üzerinden s9 çekilişleriyle beraber 1000 mesaj attığınızda sizlere 3gb hediye internet veriyor.

ANA SAYFA

YOUTUBE KANALIMIZ

Yorum yapıp görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın:)…

Originally posted on 13/08/2020 @ 08:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.