GenelTestler

Hangi dizi karakterisin?

Hangi dizi karakterisin, testimiz 7 sorudan oluşmaktadır. Sorulara verdiğiniz cevaplara göre hangi dizi karakterisiniz testinin sonucu gelecektir. Dizi karakterleri karışık dizilerden oluşmaktadır.Kolay gelsin:).

Hangi dizi karakterisin testi

Cevaplar çok basit start quiz deyip başlayabilirsiniz. Next deyip sonraki soruya geçebilirsiniz.

Hangi dizi karakteri

Hangi dizi karakteri olduğunu yorumlarda belirtebilirsiniz.Diziler ve dizilerdeki oyuncular birçoğumuzun hayatını etkilemiştir. Kimi zaman trend olan dizi karakterlerinin hareketlerini ya da taklitlerini gerçek hayatta sergileriz. Kimi zaman kendimiz de bazı dizi karakterlerini model alırız. Peki siz hangi dizi karakterini daha çok seviyorsunuz. Komik, asabi, sert, otoriter, cesur vs gibi özellikleri olan dizi karakterleri içerisinden hangisi sizin sevdiğiniz ya da olmak istediğiniz dizi karakteri.Yorumlarda belirtebilirsiniz. Peki siz hangi dizi karakterisiniz? testinizin sonucunda hangi karakter geldi bunu da yorumlarda belirterek hayaller ve gerçekleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın:)..

Originally posted on 19/10/2020 @ 22:24

5 thoughts on “Hangi dizi karakterisin?

  • Ece

    Gerçekten severek girip gezdiğim bir site burası da baya iyiymiş

    Yanıtla
  • Ülkü Yağmur

    Sitede farklı konulardan bilgiler var bu da güzel olmuş 👏

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.